Original: $86.77
-70%$86.77
$26.03The Story
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 54 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 47.5cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| Comments | Slight fading to the item. |
| SKU | 287868 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | C.P. Company |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 54 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 47.5cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| Comments | Slight fading to the item. |
| SKU | 287868 |






















