✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$360.45
Men's Lafage Gilet Navy Size 5 / XXL—
$360.45
The Story
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 326408 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 326408 |
























