The Story
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Cardigan |
| Size | XS |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 51.5cm |
| SKU | 319678 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Balenciaga |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Cardigan |
| Size | XS |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 82cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 51.5cm |
| SKU | 319678 |
























