✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$32.04
Original: $106.80
-70%Women's Spray Logo Hoodie White Size S—
$106.80
$32.04The Story
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 320902 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 320902 |
























