✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$12.01
Original: $40.05
-70%Men's Checked Long Sleeve Shirt Navy Size XS—
$40.05
$12.01The Story
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 265008 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 265008 |






















