Original: $40.05
-70%$40.05
$12.01The Story
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 266865 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 266865 |






















