✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$18.02
Original: $60.07
-70%Men's Checkered Long Sleeve Shirt Green Size XS—
$60.07
$18.02The Story
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 42.5cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 276598 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 42.5cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 276598 |





















