✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$10.01
Original: $33.37
-70%Men's Checkered Long Sleeve Shirt Navy Size S—
$33.37
$10.01The Story
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 268755 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 268755 |






















