
The Story
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | IT 58 / UK 42 |
| Material | Denim |
| Colour | Beige |
| Waist | 50cm |
| Inner Leg | 25.5cm |
| Comments | Small mark to the back of the item. |
| SKU | 261344 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | IT 58 / UK 42 |
| Material | Denim |
| Colour | Beige |
| Waist | 50cm |
| Inner Leg | 25.5cm |
| Comments | Small mark to the back of the item. |
| SKU | 261344 |





















