
Original: $53.40
-70%$53.40
$16.02The Story
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Item is sightly faded. |
| SKU | 277287 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Item is sightly faded. |
| SKU | 277287 |





















