
The Story
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 288547 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Burberry |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 288547 |





















