
Original: $113.47
-70%$113.47
$34.04The Story
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 59cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 268567 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 59cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 268567 |





















