✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$120.15
Men's Embroidered Logo Shorts Blue Size L—
$120.15
The Story
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Waist | 35.5cm |
| Inner Leg | 18.5cm |
| SKU | 327417 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Waist | 35.5cm |
| Inner Leg | 18.5cm |
| SKU | 327417 |






















