✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$22.03
Original: $73.42
-70%Men's Embroidered Star Long Sleeve T-Shirt Blue Size S—
$73.42
$22.03The Story
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 93cm |
| Should To Shoulder | 46.5cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 277301 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 93cm |
| Should To Shoulder | 46.5cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 277301 |





















