✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$93.45
Men's Rare T-Shirt Black Size XS—
$93.45
The Story
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 52.5cm |
| SKU | 303655 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 52.5cm |
| SKU | 303655 |






















