✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$22.03
Original: $73.42
-70%Men's Logo Print T-Shirt White Size L—
$73.42
$22.03The Story
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Item has marks and small holes on the seams. |
| SKU | 291672 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Item has marks and small holes on the seams. |
| SKU | 291672 |






















