The Story
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Small minor mark to the front of the item by the hem. |
| SKU | 258055 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Small minor mark to the front of the item by the hem. |
| SKU | 258055 |






















