Original: $166.87
-70%$166.87
$50.06The Story
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Est Retail Price | £440.0 |
| Colour | Black |
| Waist | 34cm |
| Inner Leg | 9cm |
| Comments | Light minor marks to the front of the item. |
| SKU | 295439 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Est Retail Price | £440.0 |
| Colour | Black |
| Waist | 34cm |
| Inner Leg | 9cm |
| Comments | Light minor marks to the front of the item. |
| SKU | 295439 |






















