Original: $413.84
-70%$413.84
$124.15The Story
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XS |
| Material | Cashmere |
| Colour | Blue |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 323700 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XS |
| Material | Cashmere |
| Colour | Blue |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 323700 |
























