✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$173.55
Men's Applique Logo Hoodie Black Size L—
$173.55
The Story
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Shoulder To Shoulder | 45cm |
| SKU | 258819 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Shoulder To Shoulder | 45cm |
| SKU | 258819 |






















