✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$76.09
Original: $253.65
-70%Men's Lv Stitch Logo Jumper Black Size S—
$253.65
$76.09The Story
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Item is slightly faded. |
| SKU | 293161 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Item is slightly faded. |
| SKU | 293161 |






















