Original: $280.35
-70%$280.35
$84.11The Story
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Yellow |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 49.5cm |
| SKU | 321314 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Yellow |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 49.5cm |
| SKU | 321314 |






















