Original: $66.75
-70%$66.75
$20.02The Story
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Marks to the item and discolouration to the drawstrings. |
| SKU | 273326 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| Comments | Marks to the item and discolouration to the drawstrings. |
| SKU | 273326 |






















