The Story
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| Comments | Light marks to the fabric. |
| SKU | 326825 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| Comments | Light marks to the fabric. |
| SKU | 326825 |






















