Original: $327.07
-70%$327.07
$98.12The Story
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Light wear to drawstring caps. |
| SKU | 307408 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Light wear to drawstring caps. |
| SKU | 307408 |






















