Original: $373.80
-70%$373.80
$112.14The Story
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 322341 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 322341 |






















