The Story
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Est Retail Price | £512.0 |
| Colour | Purple |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 68cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 298242 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Est Retail Price | £512.0 |
| Colour | Purple |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 68cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 298242 |






















