The Story
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | 6mm hole on right sleeve. |
| SKU | 312148 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | 6mm hole on right sleeve. |
| SKU | 312148 |






















