
Original: $206.92
-70%$206.92
$62.08The Story
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Coat is in very good condition, with minor tear to left cuff. |
| SKU | 310769 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Coat is in very good condition, with minor tear to left cuff. |
| SKU | 310769 |





















