✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$213.60
Women's Cypress Down Jacket Black Size S—
$213.60
The Story
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 322502 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 322502 |






















