The Story
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 313489 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 313489 |






















