Original: $260.32
-70%$260.32
$78.10The Story
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 321962 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 321962 |






















