
Original: $86.77
-70%$86.77
$26.03The Story
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Orange |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Tiny hole on the cuff and on the lower hem. Marks as pictured. |
| SKU | 279286 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Orange |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Tiny hole on the cuff and on the lower hem. Marks as pictured. |
| SKU | 279286 |





















