✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$62.08
Original: $206.92
-70%Women's Camp Down Jacket Black Size S—
$206.92
$62.08The Story
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 323856 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 323856 |






















