
Original: $173.55
-70%$173.55
$52.07The Story
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 323862 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 323862 |





















