Original: $113.47
-70%$113.47
$34.04The Story
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Joggers |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Purple |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 70cm |
| SKU | 332937 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Joggers |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Purple |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 70cm |
| SKU | 332937 |














