Original: $106.80
-70%$106.80
$32.04The Story
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 313865 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 313865 |














