✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$38.05
Original: $126.82
-70%Men's Space Camo Military Vest Black Size S—
$126.82
$38.05The Story
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Vest |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 317986 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Vest |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 317986 |














