
Original: $46.72
-70%$46.72
$14.02The Story
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 42.5cm |
| Comments | Item is discoloured and marks to the front. |
| SKU | 273154 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Long Sleeve T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 55cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 42.5cm |
| Comments | Item is discoloured and marks to the front. |
| SKU | 273154 |













