✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$42.05
Original: $140.17
-70%Men's Camo Shark Jumper Khaki Size L—
$140.17
$42.05The Story
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 326389 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 326389 |














