✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$120.15
Men's Star Patch Varsity Jacket Blue Size XS—
$120.15
The Story
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 326653 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 326653 |














