The Story
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 326656 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 78cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 326656 |














