The Story
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| SKU | 326654 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Bape |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 42cm |
| SKU | 326654 |














