✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$380.47
Men's Damier Colbalt Newport Bag Black—
$380.47
The Story
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 4.5cm |
| Comments | Date Code: DR4146 |
| SKU | 271971 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Height | 25cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 4.5cm |
| Comments | Date Code: DR4146 |
| SKU | 271971 |






















