
The Story
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Cream |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 57.5cm |
| Comments | Small marks to the item. Item is missing the wash and size label. |
| SKU | 261758 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Saint Laurent |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Cream |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 57.5cm |
| Comments | Small marks to the item. Item is missing the wash and size label. |
| SKU | 261758 |





















