Original: $500.62
-70%$500.62
$150.19The Story
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Est Retail Price | £800.0 |
| Colour | Red |
| Height | 26cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 280889 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Est Retail Price | £800.0 |
| Colour | Red |
| Height | 26cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 16cm |
| SKU | 280889 |






















