
Original: $153.52
-70%$153.52
$46.06The Story
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 69.5cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 54.5cm |
| Comments | Small mark on the front of the item. |
| SKU | 265925 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 69.5cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 54.5cm |
| Comments | Small mark on the front of the item. |
| SKU | 265925 |





















