Original: $180.22
-70%$180.22
$54.07The Story
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Gold |
| Height | 11cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | The lining of the item is in very good condition however the outside material is slightly scratched. |
| SKU | 272735 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Gold |
| Height | 11cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | The lining of the item is in very good condition however the outside material is slightly scratched. |
| SKU | 272735 |






















