Original: $166.87
-70%$166.87
$50.06The Story
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 11.5cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Light wear to the leather on the outside of the item, and minor wear to the piping to the interior zip pull. |
| SKU | 272736 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Blue |
| Height | 11.5cm |
| Width | 19.5cm |
| Depth | 3cm |
| Comments | Light wear to the leather on the outside of the item, and minor wear to the piping to the interior zip pull. |
| SKU | 272736 |






















