The Story
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Pink |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light marks on the item and slight wear. |
| SKU | 271059 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Pink |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light marks on the item and slight wear. |
| SKU | 271059 |






















